O nas

Nasza firma posiada duże doświadczenie na rynku kamieniarskim, które systematycznie zdobywała, przez wiele lat działalności. Dzięki dużemu zaangażowaniu w podejmowane zlecenia oraz wykorzystywaniu jedynie wysokiej jakości materiałów, zdobyliśmy grono zadowolonych klientów, którzy są najlepszą reklamą naszej oferty.

Potrafimy wydobyć z kamienia to, nad czym natura pracowała przez wieki:
NATURALNE PIĘKNO I TRWAŁOŚĆ!

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami kamieniarskimi. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu szeroki wachlarz produktów i usług na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i instytucji i organizacji.

Usługi Kamieniarskie Podegrodzie, Nowy Sącz Kamieniarstwo  Podegrodzie, Nowy Sącz Kamień dekoracyjny Podegrodzie, Nowy Sącz Marmur  Podegrodzie, Nowy Sącz

Dlaczego wybrać naszą firmę? Przemawia za nami nie tylko duże doświadczenie i wysokiej jakości materiał. Zapewniamy również profesjonalną i szybką obsługę. Dzięki zgranemu i rzetelnemu zespołowi pracowników, zlecane nam realizacje wykonujemy szybko i sprawnie. Również jakość wykonanie elementów kamiennych nie pozostawia żadnej wątpliwości. Cechuje nas dbałość o najmniejsze szczegóły, które decydują o wyglądzie i trwałości całej realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 do_gory